Про ЖК Єлецький
Переваги ЖК Єлецький
Дизайн

Наша команда довго обговорювала фасад будівлі. І ідея архітектурного рішення народилася з бажання вписатися в історичну частину міста і при цьому додати будинку сучасний вигляд.

Ми провели опитування жителів міста, а також потенційних мешканців ЖК Єлецький і зрозуміли що не помилилися. Досвідчені архітектори внесли корективи в початковий проект і ми отримали абсолютно нову концепцію будівлі.

Переваги ЖК Єлецький 2
Переваги ЖК Єлецький 3

Товсті, більш ніж пів метрові стіни з додатковим утепленням і обробкою клінкерною цеглою. Це тепло взимку і прохолода влітку. А вид на в'їзд в місто, старовинні церкви, монастирі і древній Вал, наштовхнув нас на ідею величезних панорамних вікон.

Планування квартир
Квартира ЖК Єлецький 1

Створюючи планування ми враховували, насамперед, розташування будинку. А ще житло має кілька зручних опцій: індивідуальне опалення - це комфорт, а вражаюче красивий вид з вікон будинку на панораму старовинного Чернігова - це задоволення, яке ви отримуєте щоранку, а ще - це просто красиво.

Детальніше

Ця квартира - один з найкращих варіантів житла, яке можна придбати в Чернігові. Зручна, надійна, тепла і дуже-дуже красива! А які тут види з вікон... ммм! Лишень уявіть перспективу з висоти 7-го поверху! Будинок також має і власні відкриті тераси на даху! Вигляд - бомба! Ах подих перехоплює! Це справжня мрія!

Детальніше
Квартира ЖК Єлецький 2
Квартира ЖК Єлецький 3

Тим, хто любить компактне житло - не засмучуйтеся: за ці ж гроші ви матимете все той же вражаючий вид і чудові панорамні вікна з 7-камерним профілем. Вихід на терасу прямо з квартири.

Детальніше

Квартира з площею 84 м2. Має унікальне розташування. Тут ви насолоджуватиметеся видами давньої архітектури міста. Це - тихий центр Чернігова. У пішій доступності - все найкраще і є необхідна інфраструктура, але завдяки чудовій локації будинку - жити тут дуже тихо і комфортно.

Детальніше
Квартира ЖК Єлецький 4
Квартира ЖК Єлецький 5

Ми також подбали про цінителей затишного житла. Спеціально для вас двокімнатні квартири площею 66 м2. Опції ті самі: панорамні вікна, індивідуальне газове опалення, простора кухня, вид з вікон і для власників житла на 7 поверсі - можливість придбати терасу на даху.

Детальніше